Nové

0 0

Účasť na projektoch, ktoré podporia naše mesto v 5. ročníku nadačného Programu podpory lokálnych komunít bola úspešná. Mesto Sabinov bolo v tomto ročníku vybrané s tromi najlepšími projektami za ktoré môžte hlasovať a týmto ich posunúť do výberu o grant.


Hlasovanie za víťazné projekty bude prebiehať v predajni COOP Jednota na Námestí slobody 5 v termíne od 15.5.2021 do 15.6.2021. Konkrétne sa jedná o Detské ihrisko Sabinka,alebo o Informačné fotosteny v Sabinove, a taktiež aj o komunitnú záhradu na ulici SNP v Sabinove. Zámerom nadačného Programu podpory lokálnych komunít je umožniť občanom zúčastňovať sa na rozvoji domovskej obce či mesta formou realizácie vlastných drobných projektov. Občania môžu svoju obec a bezprostredné okolie zveľadiť budovaním komunitných záhrad, altánkov, prístreškov, autobusových zastávok, športových areálov a detských ihrísk. Podporované sú aj aktivity ako je výsadba a udržiavanie zelene, ochrana životného prostredia, propagácia slovenských tradícií, rozvoj lokálnych športových klubov a budovanie turistických trás a cyklotrás.
V 5. ročníku nadačného Programu podpory lokálnych komunít zameraného na podporu rozvoja slovenských miest a obcí bolo do záverečného hlasovania vybraných 26 obcí zo všetkých regiónov Slovenska vrátane Sabinova. Za každú obec sú zvolené tri projekty, za ktoré budete môcť hlasovať v termíne od 15.5.2021 do 15.6.2021. Výška finančného grantu je 6000 €.
Viac informácií sa dozviete na :
https://coop.sk/sk/projekt/125/program-podpory-lokalnych-komunit
V prípade otázok môžete písať na adresu  alebo kontaktovať nadáciu na tel. čísle +421 2 58 233 205

zdroj:sabinov.sk

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *