Nové

0 0

Srdce vďaky je putovným projektom vizuálneho svetelného umenia, ktoré vynikne najmä v noci pri svetle žiaroviek, ktoré sú vhodne kompozičným spôsobom vložené do jeho vnútra tak, aby podčiarkli celkový estetický dojem.
Vyjadrenie takejto netradičnej podpory sa stretlo s veľkým záujmom a vynikajúcimi odozvami od občanov, ktorí toto srdce videli naživo. A to nielen v Európe ale aj na Slovensku, kde neustále putujú tri takéto srdcia v dvojtýždňových intervaloch. Srdcia vďaky sú umiestnené pred nemocnicami, mobilnými odberovými miestami, obecnými či mestskými úradmi a na exponovaných miestach. Momentálne sa nachádzajú napríklad v Budapešti (Maďarsko), Villachu (Rakúsko), Zlíne (Česká republika), Spojenom kráľovstve a Mexiku, kde srdcia kolujú po nemocniciach, či vo Francúzsku, kde okrem Paríža a Bordeaux už prešli Srdcia vďaky ďalších desať miest.
Na Slovensku vďaka ochote zastupiteľov miest a obcí zapojiť sa do akcie a záujmu o šírenie tejto krásnej kampane, sú zapožičiavané bezplatne.
Sme radi, že aj naše mesto, rovnako ako iné mestá bolo oslovené firmou Blachere Illumination Central Europe, ktorá nám poskytla možnosť takto vizuálne poďakovať tým, ktorým naša vďaka za prejavené úsilie patrí. Náš boj s pandémiou však pokračuje, no aj vďaka vašej disciplinovanosti, nám postupne čísla klesajú, infikovaných ľudí ubúda a postupne sa dostávame do normálu. Je pred nami ešte neľahká cesta, no aj vďaka vášmu zodpovednému prístupu nemusí byť taká bolestivá. Nech je Srdce vďaky teda spoločným vyjadrením nášho pocitu všetkým, ktorým toto poďakovanie právom patrí.

zdroj:sabinov.sk

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *