Nové

0 0

V nedeľu 18. júla 2021 sa na Námestí slobody v Prievidzi koná bežecké podujatie, ktoré organizujú štyria mladí organizátori. V ponuke je päť bežeckých tratí, pripravený je aj Young Virtual. Podujatie má i charitatívny rozmer, plánuje pomáhať podporou dvoch neziskových organizácií.

Päť bežeckých tratí
Organizátori chcú vyhovieť každej vekovej a výkonnostnej kategórii, od tých najmenších až po tých najskúsenejších bežcov. Pripravujú päť bežeckých tratí s rôznou dĺžkou a obtiažnosťou:
Beh pre najmenších – 100 m
Detský beh – 700 m
Startin okruh – 5 km
True okruh – 10 km
OG okruh – 21 km
Registrácia sa začína v nedeľu 18. júla 2021 od 7:00 na Námestí slobody v Prievidzi, prvý beh bude odštartovaný o 8:30. Viac informácii k bežeckej akcii a odkaz na registráciu nájdete na stránke www.youngrun.org.

Podporia dve organizácie
Podujatiu dávajú aj charitatívny rozmer. Preto sa rozhodli podporiť dve organizácie. Pri registrácii bude možné prispieť pre rodiny s deťmi a podporiť Úsmev ako dar. Z každého registračného poplatku plánujú organizátori venovať časť aj pre neziskovú organizáciu Nový Domov, ktorá sa stará o postihnuté deti, mládež a dospelých.

Kto je za projektom Young Run?
Organizátori sa predstavujú takto: „Sme štyria mladí priatelia s láskou k športu a chuťou prekonávať vlastné limity. Reprezentujeme mladosť nášho projektu a chceme oživiť športového ducha v každom z vás. Našim cieľom je zorganizovať akciu, ktorá bude ohlasom mesta Prievidza, aj napriek tomu, že náš súčet rokov by nepresiahol hranicu 70. Akcia s kapacitou 850 ľudí, 10tky dobrovoľníkov, či mnohí partneri a výborná atmosféra… Nič nie je nemožné a toho chceme byť dôkazom.“

zdroj:prievidza.sk

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *