Nové

0 0

Tento rok usporiada samospráva mesta Pomlé Fest, známe podujatie venované tradíciám a vínam, v netradičnom čase – namiesto konca augusta až začiatkom septembra – a v neobvykle skromnom rozsahu. Podujatie sa bude konať 3. a 4. septembra.

Tohtoročný Pomlé Fest bude rešpektovať všetky protipandemické opatrenia. Od toho sa odvíja aj počet návštevníkov podujatia, ktorý bol určený na 1000 divákov, to znamená, že denne sa v Pomlé môže zdržiavať maximálne toľko ľudí.

Organizátori pozvali tento rok do Ulice vín len slovenských vinárov. Otvorená bude 3. septembra o 15.00 hod., návštevníkov zabaví skupina Zseb a kapela Ernőa Mezeiho.

V sobotu 4. septembra o 14.00 hod. sa otvára Čarovná lúka, ktorá prináša pre najmenších produkcie Divadla Bum-bác a predstavenie od Gyöngyi Écsy, ľudové hry a tvorivé dielničky. Večer od 19.00 hod. bude veľké javisko patriť formácii Team Cuba, od 21.00 hod. kapele Marka Kukobata zo Srbska.

Pod obrovskými stromami lesoparku Pomlé nebudú samozrejme ani tento rok chýbať predajcovia jedál a nápojov, ani rýchle občerstvenie. Dôležitou zmenou však bude, že tento rok sa budú predávať lístky aj v predpredaji a to cez elektronický systém Mestského kultúrneho strediska. Jednodňový lístok bude stáť 3 eura, dvojdňový lístok sa vydávať nebude. Predpredaj vstupeniek sa začne v polovici augusta.

Festival Pomlé je jedným z našich najgrandióznejších masových podujatí. Samospráva urobí všetko pre to, aby sa tradícia neprerušila a aby sme sa sme sa patrične rozlúčili s letom a oslávili vinobranie.

Foto: Ádám Tuba

samorin.sk

Ako hodnotíš terajšieho primátora?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *