15. augusta 2022

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
100%

5 thoughts on “Roman Lebeda

  1. Si robíte srandu,že primátor???všetko tak robi aby z toho dal fotku na FB.Nuvali skinhead ktorý g meste rozkopaval smetiaky je teraz “za múdrejší”. A čo je problém a verejne sa sšuška o jeho radosti z užívania bieleho ..človek,ktorý každého s iným názorom z pozície moci,chce umlčať.Egocentricky bez rodiny…náhoda???

  2. Veľmi zákerný a vypocítavo pôsobiaci ćlovek…pomýlil si funkslciu so súkromnou firmou,ktorú nemá a nemal,keďže na to nemá schopnosti.ale ritolezi jeho sa majú dobré v Hnušti..

  3. Tento človek sa vyštveral po chrbáte p.Bagacku,nebyť pana bývalého primátora tak tento pseudoprimator už nie je medzi nami,ono drogy robia svoje a vidieť to aj na spravani.Agresivita,nervoznost,x komplexov.80% nespokojnosť jasne ukazuje Hnústanom ,aký omyl bol zvolený.P.Bagacka vrátte sa na úrad,tento tu je stále na FB a prezentuje sa cudzím perím tak ako ho v smere naučili.

  4. 85% nespokojnosť snád hovorí za všetko,jednoznačne najneschopnejší človek,mám pocit,že mesto riadi nejake decko z TIKTOKU čI FB.Čo by robil,keby sa nemohol ,vyfocovať na socialne siete?nič…Mesto nema dom dôchodcov, toľko rečí bolo,že Lebeda?Ale to pred voľbami samozrejeme.Skládaka tuheho komunalneho odpadu nič,žiadnea,koncepcia teraz si platíme drahý vyvoz do Lučenca,ale na hluposti sa peiaze nájdu len aby bola fotečka pre Lebedu.Dlhodbý rozvoj nula bodov.Pan Bagačka namiesto fotečiek riešil mesto na niekoľkorokov dopredu.Ked date decku funkciu,ktorú nezvláda tak to takto dopadne..
    Ozaj 85% nespokojnosť nie je nahodou Slovenský primatorský rekord???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *