16. júna 2024

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Kto povedie mesto Hnúšťa najbližšie štyri roky?

 1. Vazeni obcania mesta Hnusta, ja som sam sebou a nekopem za ziadneho kandidata na miesto primatora mesta Hnuste. Mal som aj uzavretu dohodu, po osobnom rozhovore s panom Dusanom Dubekom, ze uz nebudem vo svojich statusoch dalej ziadat od pana sucasneho primatora mesta Hnuste, aby pred verejnostou obhajoval svoje zavazky, ktore prijal vo svojom vydanom “Volebnom programe pre zmenu v Hnusti, z roku 2018”. Bohuzial, pan sucasny primator mesta tuto dohodu „porusil“, ked zverejnil vo svojom predposlednom statuse, ze som vhodny na vysetrenie lekarom a pustil sa do verbalnej kritiky svojich potetencionalnych rivalov. Dokladne som si precital FB prispevky pana primatora mesta Hnuste z ktorych bolo vidiet verejne osocovanie aj pana Mgr. Grigorija Samina, ktory bol viceprimatorom celych 3,5 roka a podla informacie pana primatora mesta dostal z mestskeho rozpoctu celkom 20 000 EUR. Zabudol vsak pan PhDr. Roman Lebeda uviest, ze ako byvaly asistent primatora meta Hnuste, za pana Mgr. Michala Bagacku, „skasiroval“ z mestskeho rozpoctu cca 30 000 EUR. Prepacte, ale tato zverejnena informacia svedci o jeho spatnej manazerskej praci primatora mesta Hnuste, lebo takyto neschopny manazer moze predavat len vstupne listky na kupalisku v Dolnej Strehovej a nie viest mestsky urad. Pan primator mesta je studovany clovek a dobre ovlada clanok 26, Ustavneho zakona c. 460/1992 Zb., Ustavu Slovenskej republiky:
  (1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
  (2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
  (3) Cenzúra sa zakazuje.
  (4) Slobodu prejavu a právo vyhľadávať a šíriť informácie možno obmedziť zákonom, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, bezpečnosť štátu, verejného poriadku, ochranu verejného zdravia a mravnosti.
  (5) Orgány verejnej moci majú povinnosť primeraným spôsobom poskytovať informácie o svojej činnosti v štátnom jazyku. Podmienky a spôsob vykonania ustanoví zákon? Pozdravujem?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *