15. júla 2024

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
100%

6 thoughts on “Roman Lebeda

  1. Si robíte srandu,že primátor???všetko tak robi aby z toho dal fotku na FB.Nuvali skinhead ktorý g meste rozkopaval smetiaky je teraz “za múdrejší”. A čo je problém a verejne sa sšuška o jeho radosti z užívania bieleho ..človek,ktorý každého s iným názorom z pozície moci,chce umlčať.Egocentricky bez rodiny…náhoda???

  2. Veľmi zákerný a vypocítavo pôsobiaci ćlovek…pomýlil si funkslciu so súkromnou firmou,ktorú nemá a nemal,keďže na to nemá schopnosti.ale ritolezi jeho sa majú dobré v Hnušti..

  3. Tento človek sa vyštveral po chrbáte p.Bagacku,nebyť pana bývalého primátora tak tento pseudoprimator už nie je medzi nami,ono drogy robia svoje a vidieť to aj na spravani.Agresivita,nervoznost,x komplexov.80% nespokojnosť jasne ukazuje Hnústanom ,aký omyl bol zvolený.P.Bagacka vrátte sa na úrad,tento tu je stále na FB a prezentuje sa cudzím perím tak ako ho v smere naučili.

  4. 85% nespokojnosť snád hovorí za všetko,jednoznačne najneschopnejší človek,mám pocit,že mesto riadi nejake decko z TIKTOKU čI FB.Čo by robil,keby sa nemohol ,vyfocovať na socialne siete?nič…Mesto nema dom dôchodcov, toľko rečí bolo,že Lebeda?Ale to pred voľbami samozrejeme.Skládaka tuheho komunalneho odpadu nič,žiadnea,koncepcia teraz si platíme drahý vyvoz do Lučenca,ale na hluposti sa peiaze nájdu len aby bola fotečka pre Lebedu.Dlhodbý rozvoj nula bodov.Pan Bagačka namiesto fotečiek riešil mesto na niekoľkorokov dopredu.Ked date decku funkciu,ktorú nezvláda tak to takto dopadne..
    Ozaj 85% nespokojnosť nie je nahodou Slovenský primatorský rekord???

  5. PhDr. Roman Lebeda, sucasny pan primator mesta Hnuste. Mozno nastane velke sklamanie aj u Vasich volicov, ked si po komunalnych volbach budete musiet hladat nove zamestananie? Vazeny pan sucasny primator mesta Hnuste musim stale trvat na Vasich spatnych charakterovych vlastnostiach Vasej osobnosti, ked ste mna Vy chceli prenechat odbornym lekarom. Vy vobec neuznavate svojich podriadenych ale ani poslancov MsZ, svojich oponentov ale ani svojich pripomienkovatelov nesplnenych zavazkov, ktore ste prijali vo svojom „Volebnom programe pre zmenu v Hnusti, z roku 2018“. Vela hovorite o svojich drobnych uspechoch (1000 malickosti), Vas monolog je rozvlacny a casto prehanate. Bohuzial, pan primator ste málo vnimavy k ostatnym, zaoberate sa hlavne sam sebou, ste obycajny egocentricky Narcis – Narcissus. Bohuzial, nedokazete pocuvat ani svojich poslancov na MsZ. Nemate ani zaujem o presne informacie, ktore sa priecia Vasim nazorom. Priatelov mate prilis mnoho ale su vsak nestali lebo prehodnocuju Vase velikasske spravanie. Ako vidiet aj z video – zaznamu z rokovania MsZ, zo dna 06.09.2022 skacete poslancom MsZ do reci a casto odpovedate za nich. Malokedy dokoncite pridelenu pracu v stanovenom termine lebo ste mali do 31.08.2022 zmenit uzemny plan mesta Hnuste ale doteraz to nie je zrealizovane. Zaverom len tolko, “Vazeni volici nikto Vam nemoze tolko dat, ako Vam moze slubit PhDr. Roman Lebeda”.?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *