24. mája 2024

Average Rating

5 Star
83%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
17%

20 thoughts on “Jaroslav Suchánek

 1. Kazdy poslanec ma svoj rozum ak su rozhodnutia primatora zle a nestotoznuju sa s nimi preco by ich mali aj podporit a myslim ze primator tych zlych rozhodnuti urobil az az.

  1. Je pravda, že každý poslanec má svoj rozum ale ľudia ho zvolili aby ich zastupoval, nie aby bol zásadne proti všetkému, pritom sám nikdy nič nenavrhol, Niektorí ani nemohli navrhnúť, lebo nevedia čítať a ani písať.

  2. Ak si poslanec myslí, že rozhodnutia primátora sú zle, je povinný a na to sme si ho tam zvolili,aby navrhol a zahlasoval za tie jeho dobré opatrenia, s ktorými sa poslanec stotožní. Ak iba kritizuje a je proti všetkému, tak ja tam takého poslanca/poslankyňu nechcem a verím, že nie som sama. Už sa teším, ako sa budú snažiť znemožňovať primátora a zase sľubovať, čo všetko majú v pláne a potom neschvália. Zlá správa pre nich však je, že tento primátor nekradne.

 2. Primator urobil pre Šaštin veľa. Len sa poslancom nepáči že nemajú osobne výhody z neho a preto sa správajú tak ako sa správajú

 3. Je to dobrý poctivy človek, len musí byt tvrdší, kazdy sme nejaký. Mega rozdiel od predchádzajúceho čo mnel kapse až po lytka.

 4. Ano spravil vela zadlzil Sastin na niekolko rokov nic sa tu nevybudovalo predrazene zdravotne stredisko ktore je nanic, cyklotrasa ktora konci na konci chotara a uz prerasta zelinou ano super vybudoval toho fakt vela a este aj to co tu je sa snazi znicit je to super poctivy clovek.

  1. Jak si dosel k temu záveru že stredisko je nanic prosím ta??? Keď ešte neni ani otvorené alebo máš snáď čarovnú gulu? A cyklotrasa je po chotar lebo snáď nebudeme robit čaranom cyklotrasu ne? Nič sa tu nerobi? Pozri sa pred kostel či klastorne námestí jak vypada, pozri sa na chodniky, cesty od lesneho závodu až po stadion. Malo????? Ten predtým okrem polovacek čo robil? Aj nekeri poslanci sa mneli jak prasce v žice. Cau

   1. ano mam carovnu gulu a vidim v nej ako trcite tomu telocvikarovi z riti viac sa vyjadrovat nebudem k vam je to skoda casu ked nerozumiete veciam a nechate sa opantat telocvikarom a jeho druzine. 😀

 5. A keď sa ide podľa práva a zákona tak to niekomu vadí. Poslanci, ktorí urobili spôsobili škodu mestu nezákonným odvolaním hlavného kontrolóra mestského úradu sú v poriadku?Veď za nič nenesú zodpovednosť.Statutarom mesta a osobou zodpovednou je primátor. A ten ide podľa práva.Ani poslanci a ani komisie nenesú na svojich pleciach zodpovednosť. To všetko sú len poradné orgány, ktoré v prípade zlého rozhodnutia neskončia vo väzbe akurát ich už nemusíte voliť.Ale primátor za zlé rozhodnutie misie zodpovednosť.Jaro držím Ti palce v boji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *