15. júla 2024

Average Rating

5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

8 thoughts on “Jozef Belický

 1. Prídite podporiť PETÍCIU:
  “Krádeže detí na MATRIKÁCH SR” tentokrát do Šale 28.2.2022 pri Mestskom úrade (v doobedňajších hodinách)

  Podnet na úpravu zákona: keď napr. Nemajú deti v rodných listoch zapísaného rodiča. Aby sa aj “pátralo” po biologickom rodičovi, keď údaj biologického otca chýba. Ak je “zlý” bude stíhaný, ak je “dobrý” sú mu odopierané práva a hlavne práva dieťaťa na druhú rodinu. V neposlednom rade: potreba toho, aby dieťa malo v papieroch svojich biologických rodičov je nevyhnutná aj zo zdravotných dôvodov. V budúcnosti môže dôjsť k situácii záchrany života darcovstvom krvi alebo životne dôležitého orgánu a vtedy sa hľadajú najbližší príbuzní a nemusí to vždy byť priamo matka alebo otec, ale aj iní príbuzní. Mnohokrát ide o sekundy. Aj preto by sa biologickí rodičia mali uvádzať nielen na matrike, ale aj v zdravotnej karte dieťaťa! Ak v rodných listoch detí absentuje údaj biologického otca a otcovia sú zatajení “vymazaní” a nevie sa prečo majú deti napríklad vrodené choroby zo strany otcovej rodiny, tak sa nevie geneticky skúmať prečo je napríklad dieťa choré. atď. pretože štátu a deťom absentujú údaje biologických otcov v Rodných listoch a následne v iných dokumentoch, zdravotnej dokumentácii atď. Všetky návrhy viď. na webe petície.
  Ďakujeme podpisom a podpore petície ohľadom novelizácii Matričného zákona.
  Zdieľaj: https://www.mojapeticia.sk/campaign/kradeze-deti-na-matrikach-sr/05b5f8b5-095f-43d6-a56f-cc520cf8b1c7

 2. Pán Belický je náš jediný a najlepší a najvyšší vodca. Každý Šaľan by mal pokľaknúť a vzdať úctu jeho dnes už takmer osemročnému dielu. Povýšil mesto Šaľa medzi moderné metropoly sveta a verím, že raz príde čas (a nebude to dlho), kedy bude na Námestí Sjetej Trojice stáť jeho bronzová socha v nadživotnej veľkosti. Iba tak si ho budú pamätať aj deti našich detí a ich detí a ich detí.
  Belický ist unser fuhrer!
  Belický è nostro duce!
  Белицкий – наш лидер!

 3. Je to človek na správnom mieste. Žije a pracuje pre toto mesto. Záleží mu na každom obyvateľovi. Obetuje aj svoj voľný čas. Vidíme ho na aktivitách aj vo sviatok, sobotu aj nedeľu. Okolité mestá nám ho závidia. Nech mu slúži zdravie aby nás mohol reprezentovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *