14. apríla 2024

Average Rating

5 Star
67%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
33%

7 thoughts on “Martin Tomčányi

  1. Chýba tam ešte jedna možnosť ankety: “netuším kto to je!”. Vyrástol som tu. Opätovne bývam trvale v Seredi od r.1993. Čo ma štve je fakt, že Martina Tomčániho nepozná trištvrte obyvateľov Serede-netušia ani kto je primátor! Žadna, teda nulová komunikácia primátora smerom k obyvateľom sa tu stala zákonom. Ako by sa všade schovával za svojich podriadených, ako by sa bál ľudí. Kto je najznámejší z obecného úradu v Seredi dajte ako anketu. A ručím vám za to, že to bude najznámejšie meno, skloňované vo všetkých pádoch – Jano Himpán. Osobne si myslím, že zrovna Jano Himpán by bol primátor, akého si mesto Sereď zaslúži.

    1. Veľmi mylný názor máte. A ak niekto tvrdí, že ho nepozná, potom neviem,v akej skupine ľudí sa pohybujete. Je to jediný primátor, ktorý pre mesto niečo robí. A nie málo. Prečítajte si komentár pod vami. Ak ho nepoznáte, dohodnite si s ním termín, iste si na vás čas nájde a verím, že zmeníte názor.

  2. Vďaka za takého primátora,akého máme. Sereď sa mení na nepoznanie,je príjemný, komunikatívny.Len tých neprajníkov keby bolo menej 🤗

  3. Žiaľ posledné roky dáva len “svojim ľuďom a spriazneným firmám”. Už v prvom volebnom období sa otočil chrbtom obyvateľstvu mesta. Je preslávený chvalenim sa nekvalitnou prácou firiem na mestských zákazkách. Keďže sa valí na neho kritika z každej strany, tak okrem mestského hlasnika založil jeho syn (a jeho budúci nástupca) ďalší hlasnik a plátok kde chrlí na neho pozitívne ódy.

  4. Martin je dobrý človek aj kamarát.Poznam ho 30 rokov.Ked mohol tak pomohol.Nech nikto nesúdi.Prvom rade sa pozrime sami na seba.Hovorim teraz sama za seba.Nikto nieje dokonalý ani ja ani vy.Spravil čo mohol a dúfam že tohto bude ešte viac.Držimpalce😀

  5. Primátor je milý človek,ústretový.Hlas mu dám určite aj v ďalšom volebnom období.Sereď nikdy nebola pekná ako za jeho funkčného obdobie.

  6. Výborný človek aj pán primátor držím palce do ďalších rokov. Pod jeho vedením sa v meste veľa urobilo a je vidieť pokrok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *