15. júla 2024

Average Rating

5 Star
83%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
17%

37 thoughts on “PÉK Zoltán

 1. Veľká spokojnosť s prácou pána starostu! P. Biskupice počas jeho pôsobenia ožili, napredujú počas jeho pôsobenia. Veľa akcii počas roka robených pre obyvateľov MČ, čo doposiaľ nebývalo. MČ sa obnovuje, rozvíja každým rokom. Maximálna spokojnosť s p.starostom!

 2. Vy o com pisete. Starosta Pék je najkorektnejsi starosta co Biskupuce mali Nemyslite si ze mozno vy chcete protipravne rozhodnutie, on to nedovoli a potom tu nadavate.Smiesne!!!!!

 3. Vazeny admin napisal som tri odpovede ani jeden ste neukazali. Preco? Tam protipravne a neeticky ohovaraju pana starostu! A tomu davate priestor?
  Alebo?
  Cakam na odpoved!

 4. Vy nadavajte ma dopravny podnik. Neocakavajte to od starostu co neni jeho kompetencia. Ale Biskupice maju zvolenych mestskych poslancov dvoch ktori sa mozu v tejto veci barco riesit. To je druha vec ze za tro roky nic nerobili. Im adresujte vas problem.

 5. Zavadzame Ladislav zavadzame? O Biskupice Nikto takto sa nestaral. Vsetko sa obnovuje na sidliskach ihriska, oazy atd. Vy klamete!!!!!! Biskupice cele sa zmenili o 100%.

 6. Ze sa nestara? Na to ste kde prisli!? Vy klamete.. len aby ste vedeli vsetko co sa robi v mestkej casti v obci v meste o tom rozhoduju LEN poslanci a kde oni urcia investicie a projekty tam sa to urobi! Ked tolko neviete tak sa prihlaste do skoly. Starosta urobi o com je rozhodnute a na co schvalia financie. Takze chodte za smiesnymi niektorymi poslancami a nadavajte na nich. Ale skoro vsetky investicie idu na sidliska, na ich skoly ihriska oazy atd atd. Vy KLAMETE. Takeho starostu Biskupice nikdy nemali! Vdaka!

 7. Ze sa nestara? Na to ste kde prisli!? Vy klamete.. len aby ste vedeli vsetko co sa robi v mestkej casti v obci v meste o tom rozhoduju LEN poslanci a kde oni urcia investicie a projekty tam sa to urobi! Ked tolko neviete tak sa prihlaste do skoly. Starosta urobi o com je rozhodnute a na co schvalia financie. Takze chodte za smiesnymi niektorymi poslancami a nadavajte na nich. Ale skoro vsetky investicie idu na sidliska, na ich skoly ihriska oazy atd atd. Vy KLAMETE. Takeho starostu Biskupice nikdy nemali! Vdaka!

 8. Vážený pán Bley,
  dovoľujem si Vás ako starosta Mestskej časti dôrazne upozorniť, že svojim príspevkom zverejneným na stránke https://www.primatori.sk/2022/01/15/pek-zoltan/ podľa môjho názoru napĺňate skutkovú podstatu trestného činu ohovárania, čím poškodzujete moje dobré meno a hrubým spôsobom znevažujete nielen moju prácu ale aj prácu celého miestneho úradu, ktorá je realizovaná v prospech občanov našej mestskej časti.
  Je absolútnym klamstvom, že by som ako starosta porušoval platný Stavebný zákon, nakoľko celá činnosť stavebného úradu MČ BA-Podunajské Biskupice je realizovaná v rámci preneseného výkonu štátnej správy a to odborne spôsobilými zamestnancami a ja ako štatutár do tejto činnosti žiadnym spôsobom nevstupujem. Všetky rozhodnutia Stavebného úradu MČ BA-Podunajské Biskupice sú vydávané v súlade s platným územným plánom a príslušnými regulatívmi pre každú jednotlivú stavebnú činnosť.
  A rozhodne sa tiež ohradzujem proti Vášmu tvrdeniu, že by som bol korupčný, nakoľko funkciu starostu vykonávam vždy v súlade so sľubom starostu, zákonom Slovenskej národnej rady č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení n. p., Ústavou SR, ústavnými zákonmi, zákonmi, ostatnými všeobecne záväznými právnymi predpismi a etickými princípmi. Pri výkone svojej funkcie vždy presadzujem a chránim verejný záujem a vždy uprednostňujem verejný záujem pred záujmom súkromným. Konám vždy so zreteľom na záujmy občanov našej miestnej časti a zdržiavam sa akéhokoľvek konania, ktoré by ohrozilo dôveryhodnosť môjho mandátu a samosprávy. K rozhodovaniu pristupujem starostlivo, zodpovedne a nestranne, pričom zohľadňujem všetky dostupné informácie týkajúce sa danej veci a s ochotou zodpovedať sa za svoje rozhodnutia a konanie. Vykonávam svoje práva s rozvahou, vážnosťou a vždy pre verejné dobro. Preto Vás touto formou dôrazne žiadam, aby ste od uvedených nepravdivých a štvavých útokov na moju osobu upustil, pretože Vaše konanie vykazuje jasné znaky trestného činu ohovárania.

  1. Vážení diskutujúci, prosím skúste sa vyvarovať všetci ohováraniu,osobných útokov nepodložených tvrdení, nakoľko je to trestno-pravne a IP adresy budeme musieť poskytnúť OČTK..

  2. Pán SOLDÁN,

   NIE, Vy NIE STE starosta MČ Podunajské Biskupice!!! Ste na úrade zamestnaný presne preto, čo tu predvádzate, čo bolo okomentované poslancami na poslednom zastupiteľstve 8.2.2022. Tiež sa pýtali, čo je Vašou pracovnou náplňou. Vyhrážate sa ľuďom na sociálnych sieťach, fabulujete, zavádzate a ako sme sa teraz presvedčili aj klamete (že ste starosta) a jedinou Vašou prioritou a výsledkom tejto činnosti, je zotrvať ďalšie volebné obdobie na úrade pod krídlom pána Péka a jeho protežantov. Jeden sa ozval komentárom rovno nad Vami, pán Rudy 🙂 Naozaj si myslíte, páni, že ľudia sú tak sprostí?

   1. Dobrý deň pán Kubiš,
    samozrejme je každému diskutujúcemu jasné, že uvedený príspevok som uverejnil v mene starostu pána Péka s jeho výslovným súhlasom, pretože pôvodné príspevky naznačovali že starosta porušuje stavebný zákon a je korupčný. Tieto tvrdenia vykazujú jasné znaky prečinu ohovárania, takže je logické, že starosta musel na dané nepravdivé invektívy reagovať. Ako som to vysvetľoval aj na online MZ dňa 08. 02. 2022 – v prípade stavebného úradu ide o prenesený výkon štátnej správy a starosta do celého postupu nevstupujete a celý procesný postup je v zmysle stavebného zákona realizovaný odbornými zamestnancami SÚ. Dôrazne sa ohradzujem proti tvrdeniu, že by som sa niekomu vyhrážal na sociálnych sieťach – mám svoj jediný osobný profil a na sociálnych sieťach komunikujem v zmysle etických a právnych pravidiel. A poprosím Vás aby ste nehodnotili moju prácu, nakoľko ju vykonávam maximálne profesionálne a odborne.

 9. Prosím ak máte taký pocit a dôkazy,že niekto porušuje stavebný zákon a pdobne, riešte to s na to orgánom určeným,nie na webe,kde sa hlasuje o spokojnosti so starostom.

 10. Najlepší starosta akého doposiaľ P. Biskupice mali! Ústretový, korektný, vždy ochotný pomôcť. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že ústretovejši človek na tomto poste doposiaľ nebol. Pán starosta Mgr. Zoltán Pék, klobúk dole pred prácou a zásluhami ktoré vykonávate pre našu MČ! Ďakujeme a vážime si Vašu ochotu vyjsť v ústrety občanom MČ.

 11. Sidliská za pôsobenia pána starostu sa veľmi zveľadili, vybudovali sa oázy na sídlisku. I mnohé iné stavebné činnosti v našej MČ. Pán starosta je jeden ústretový a charakterný človek. Je ochotný vždy prijať občana MČ, riešiť s ním danú požiadavku a vyjsť mu v ústrety, pokial sa dá. Počas pôsobenia p. Péka sa Biskupice posunuli o obrovský krok vpred. Vďaka za jeho prácu. Maximálna spokojnosť s pánom starostom.

  1. Je fakt, že pán Pék splnil, čo pred voľbami sľúbil a na čo má aj školy (žurnalistika).  
   Reči, reči, reči, reči, reči.
   Má na to aj prostriedky: Biskupické noviny, klaku, plus zopár jeho peknými rečami pomýlených, na vytváranie dobrého dojmu.
   Excelentné reči bez obsahu  na celé stránky, spájanie svojho mena s projektami, kde slamkou nepomohol, vyhadzovanie našich daní za somáriny, fotenie sa ľuďmi, ktorí niečoho dosiahli, s dôchodcami 85+, s deťmi, pozývanie svojím menom na candrbále… Malý príklad? V článku o významnej vykopávke bronzovej falére (Biskupické noviny dec. 21) je foto Péka s VEĽvyslancom Číny na Slovensku 🙂 (dediny v Číne, sú väčšie ako Slovensko), no FALÉRU si musíte vygoogliť. Prosto neustále šikovné vytváranie dojmu, že on to vedie a tvorí, dokonca na medzinárodnej úrovni, a nie že sa iba vezie či dokonca, nedajbože, do kolies sype piesok. Kritiku zne
   možňuje, verejnú diskuziu nevedie, komentáre blokuje. Na svoju obhajobu nastrkuje ľudí z úradu, ktorí sú na starostovi ekonomicky závislí. Biskupické noviny sú z bratislavských periodík s novinami DNV na poslednej priečke. A tak Biskupice stagnujú. Potichu a pomalu sa stávajú bratislavským smetiskom. Slovnaft, Spalovňa, čierna Vassal EKO skládka, zberný dvor a najnovšie vraj bezzápachová BIO kompostáreň !KUCHYŇSKÉHO! odpadu,
   Ale chápem, že kto s dôverou číta Biskupické noviny, a nič si neoveruje, musí byť nadšený.
   https://www.facebook.com/medzijarkami/photos/pcb.2079916635494751/2079915562161525
   https://www.odpady-portal.sk/Dokument/106393/olo-chce-v-bratislave-postavit-kompostaren-spracovavat-ma-najma-kuchynsky-odpad.aspx

 12. Výborný starosta, ktorý urobil pre Biskupice veľa. Jeho ľudský prístup, ochota komunikovať a hľadanie riešení sú obrovským prínosom, pre nás, obyvateľov. Jeho prioritou je rozmach Biskupic a samozrejme riešenie problémov a požiadaviek občanov. Len tak ďalej pán STAROSTA!

 13. Mam pocit že sa peniaze dávajú tam kde sa nemusia a tam kam by sa dávať mali tam neputujú. To že je vymenených veľa úradníkov už len hovorí samo o sebe, nehovoriac a bazálnych službách ktoré trvajú večnosť.

  1. Pan Kovac, ze kde davaju peniaze o tom rozhoduju poslanci, takze im adresovat vasu nespokojnost a nie panovi starostovi. A ze sa vymenili uradnici o tom hovori, ze starosta nedovoli ani naznaky korupcie a takych pracovnikov ktori nepracuju a nesplnia svoju pracu. Takze vymenit kazdeho kto nepracuje v prospech MC to je spravne!!!

 14. Pek tento rok skončíš,my občania Podunajských Ti to krásne voľbách zrátame,treba vyčistiť ten augiasov chliev.si si to pomylil so súkromnou firmou asi.

  1. Pan Milan, kto kedy skonci o tom rozhoduju volici a nie klamari a profily s falosnym menom.. Pocas starostu je tu velka zmena, no ze niektorim sa to nepaci..;) to nikto neberie.. Biskupice nikdy neboli take ciste a pekne ako teraz, ale samozrejme mame tu na starostu znovu 10 kandidatov a uz hraju svoje spinave hry.

 15. V narocnych casoch stabilita a otvoreny pristup k rieseniu problemov a komunikacia. Fungujuca samosprava pre obcana. Dobra praca s narocnymi a konfliktnymi zadaniami. Dakujem.

 16. Vážení všetci tí, ktorí nielen tu ale aj na sociálnej sieti v rôznych skupinách PB sa skryvate pod falošnými profilmi, založenými len za účelom ohovárania, klamania, nepodloženych právd…. Prečo nevstupujete do diskusií pod svojim reálnym menom? Prečo neodkryjete konečne svoju identitu pod svojim reálnym profilom? Skrývate sa pod falošnými profilmi… A chcela by som poznať dôvod, prečo diskutujúcich, ktorí napíšu pravdu, vyjadria svoj kladný postoj k osobe pána starostu, neskrývajú sa pod žiadne vymyslené profily, podotýkam každý máme právo na svoj názor, je im okamžite zablokovaný profil??? Alebo pravda sa zle číta? Za pána starostu p. Péka nielen že sú Biskupice posunuté o obrovský krok vpred, dbá sa o čistotu po celej MČ, zveľaďuje sa každým rokom jeho pôsobenia MČ, je ústretový a vždy otvorený komunikácii s občanom. Ďakujeme mu a vážime si jeho prácu!!

  1. Dobry den pani Gabriela Juhaszova, som rad, ze ste sa tu ozvali a zastavate sa nasho pana starostu.
   Chcel by som sa Vas opytat, co Vas motivovalo k tomu, aby ste podarovali strom za 1300 Eur nasej m.c. Podunajske Biskupice? Alebo v zverejnenej darovacej zmluve z novembra 2021 sa jedna o inu Gabrielu Juhaszovu?
   Vase pocinanie je slachetne, ked ste nezistne darovali taky drahy strom prakticky nam obcanom, obyvatelom Biskupic.
   Viete mi prosim upresnit, kde bol Vami darovany strom zasadeny?
   Mozete mi napisat aj na ZaLepsieBiskupice@gmail.com .
   Dakujem.

  2. Nuž starostovská klaka toho o falešných profiloch musí vedieť dosť.
   Ako napr. “Vojtech” a “Marta” v týchto komentároch. 😀
   Len sa treba viac sústrediť pri chválení neschopností, aby sa komentáre tak nepodobali 😀

 17. Veľmi dobrá práca za tých malo rokov co je vo svojej funkcii pan starosta spravil toho veľmi veľa…. Obnova zelené, podujatia pre naše malé detičky, vidno, že mu veľmi záleží na Podunajskych Biskupiciach, z mojej strany úplná spokojnosť, stále niečo vymýšľa pre obyvateľov, pre rodiny s deťmi, a pod. Predošli starostovia pozerali iba na svoje záujmy a zisky, tento starosta urobil a stále robí niečo v prvom rade pre obyčajných ľudí a nie pre seba

 18. Vážený pán Medveď, ďakujem za Vašu otázku a záujem o moju osobu. Ako dlhoročná obyvateľka Podunajských Biskupíc mám záujem na zveľaďovani životného prostredia v našej MČ a aj z tohto dôvodu som sa rozhodla mestskej časti podarovať strom – lipa malolistá v hodnote 1.300€, ktorá bola následne zasadená na detskom ihrisku na ulici Podzahradná. Aj do budúcna sa budem snažiť finančne podporovať našu MČ, jej obyvateľov. Nech sa nám v našej MČ dobre býva. S úctivým pozdravujem, Juhászová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *